TED Çorlu Koleji’nden Büyük Başarı

TED Çorlu Koleji akademik başarısını LGS Türkiye birinciliği ile taçlandırdı! 2024 LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan TED Çorlu Koleji 8. sınıf öğrencisi Bartu Akdoğan’ın başarısını kutlamak için okulun konferans salonunda tören düzenledi.

Yerel Haber Siteleri : Ergene Gazetesi / Çorlu Haber / Avrupa Yakası

Haber Tarihi: 2 Temmuz 2024


TED Çorlu Koleji’nin Veli Korosundan Muhteşem Konser

TED Çorlu Koleji Okul Aile Birliği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. TED Çorlu Koleji Okul Aile Birliğinin öncülüğünde kurulan veli korosu, “Yaza Merhaba Konseri” düzenledi ve konserin tüm gelirini depremde ailesini kaybetmiş öğrencilerin eğitimi için bağışladı.

Yerel Haber Siteleri : Başkan 59 / Devrim Gazetesi / Ergene Gazetesi / Avrupa Yakası

Haber Tarihi: 5 Mayıs 2024


TED'li Olmak Lisede Fark Yaratmaktır

5 Temmuz 2023 Çarşamba saat 11.00'de TED Çorlu Koleji AKK Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Tuna TANRISEVEN Çorlu Cep Kahve Molası canlı yayınında Gülgün PALA KEÇECİ ve Ercan KILIÇLI'nın konuğu oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep

Haber Tarihi: 5 Temmuz 2023


TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu Açıldı

TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu protokolü, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet SARIKURT ile TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI arasında 21 Aralık 2022 Çarşamba günü TED Çorlu Kolejinin seminer salonunda imzalanmış ve 26 Ocak 2023 günü ilk fidan dikimi gerçekleştirilmişti. Diğer hazırlıkları da tamamlanan TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Dayanıklı, yönetim kurulu üyeleri, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve TED çalışanları ile birlikte resmi olarak açıldı.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Yorum / Başkan 59

Haber Tarihi : 6 Haziran 2023


TED Çorlu Koleji Voleybol Takımı Türkiye Finallerinde!

21-25 Mayıs tarihleri arasında Edirne'de düzenlenen Türkiye Küçük Erkek Voleybol Yarı Finallerinde Tekirdağ’ı temsil eden TED Çorlu Koleji Küçük Erkekler Voleybol Takımı, grubunda mücadele ettiği tüm takımları yenerek namağlup unvanını korudu ve 31 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında Amasya'da yapılacak Türkiye Finaline katılma hakkı kazandı.

Yerel Haber Siteleri : Avrupa Yakası / Çorlu Yorum / Başkan 59 / Devrim Gazetesi

Haber Tarihi : 30 Mayıs 2023


TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu için Fidanlarımızı Diktik

Bugün çok daha gururlu çok daha mutluyuz. Geleceğimiz için, yaşadığımız şehre kalıcı bir eser bırakacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çorlu Belediyesi ile imzaladığımız protokol çerçevesinde bugün belediye başkanımız, yönetim kurulumuz, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve tüm çalışanlarımız ile beraber TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu için fidanlarımızı diktik.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep TV / Çorlu Yorum / Ergene Haber / Gazete Çorlu / Şehir Trakya  / Devrim Gazetesi / Avrupa Yakası

Haber Tarihi : 26 Ocak 2023


TED Çorlu Koleji Okula Giriş Ve Bursluluk Sınavına Rekor Katılım

TED Çorlu Kolejinin 14 Ocak Cumartesi ve 15 Ocak Pazar günleri ikişer oturum şeklinde yaptığı okula giriş/bursluluk sınavına rekor sayıda katılım sağlandı.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Haber / Çorlu Yorum / Çorlu Da / Gazete Çorlu / Trakya Güncel / Ergene Gazetesi

Haber Tarihi : 16 Ocak 2023


Lisedeki Ayrıcalıklı Eğitim Programlarımızı Anlattık

12 Ocak 2023 Salı saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Kurum Müdürü Necdet BEKEN Radyo Gündem'de Handan’la Express programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi : 12 Ocak 2023


Öğrencilerimizi Yurt Dışı Eğitimlerine Hazırlıyoruz

3 Ocak 2023 Salı saat 11.00'de Yurt Dışı Eğitim Uzmanı Aslıhan ÖZENÇ Radyo Gündem'de Handan’la Express programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi : 3 Ocak 2023


TED Çorlu Kolejinden Çorlu'ya Nefes Katacak Proje

Sosyal sorumluluk projelerine oldukça önem veren ve bu kapsamda Çorlu'da 'Sağlıklı Yaşam Korusu' yapmak isteyen TED Çorlu Koleji ile Çorlu Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu HaberAvrupa Yakası / Devrim Gazetesi / Çorlu Da / Çorlu Yorum

Haber Tarihi : 21 Aralık 2022


Fark Yaratan Eğitim Programlarımızı Anlattık

14 Aralık 2022 Çarşamba saat 11.00'de TED Çorlu Koleji AKK Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Tuna TANRISEVEN Çorlu Cep Kahve Molası canlı yayınında Gülgün PALA KEÇECİ ve Ercan KILIÇLI'nın konuğu oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep

Haber Tarihi: 14 Aralık 2022


TED Çorlu Koleji Atasının Huzurundaydı!

Atatürk’ün direktifleriyle 94 yıl önce kurulan Türk Eğitim Derneğinin Çorlu’daki neferi olan TED Çorlu Koleji birinci yaş gününü Anıtkabir’de kutladı. Bu anlamlı ziyaret için yaklaşık 500 öğrencinin, velinin, öğretmenin ve yöneticinin katıldığı kafile 1 Ekim Cumartesi günü Anıtkabir’deydi.

Yerel Haber Siteleri :
Çorlu Yorum / Çorlu Da / Devrim Gazetesi / Gazete Çorlu

Haber Tarihi: 5 Ekim 2022


Lise Öğrencilerimizin %50'sine Burs Fırsatı

8 Haziran 2022 Çarşamba saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Çorlu Cep TV'de Gülgün PALA KEÇECİ ve Ercan KILIÇLI ile Kahve Molası programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri :
Çorlu Cep TV

Haber Tarihi: 8 Haziran 2022


Sözde Değil Özde Çevreciyiz

Çorlu Belediyesinin "Türkiye Çevre Haftası" kapsamında Öğretmenler Ormanı’nda düzenlediği fidan dikimi etkinliğine, Çorlu'da en çok geri dönüşüm sağlayan okul olarak 50 öğrencimiz ile katıldık, ödülümüzü aldık, fidanlarımızı diktik. Öğrencilerimizi sürdürülebilir bir dünya için çevre bilinci ile yetiştiriyor, sözde değil özde çevreci olan öğrencilerimizle gurur duyuyoruz.

Yerel Haber Siteleri : Ergene Gazetesi / Eksen Gazetesi

Haber Tarihi: 2 Haziran 2022

Yüzmede Türkiye Birincisi TED Çorlu Kolejinden

Öğrencilerini akademik, sosyal, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda başarı sağlamaları için yetiştiren TED Çorlu Koleji farkını göstermeye başladı. Daha ilk yılları olmalarına karşın yüzmede Türkiye şampiyonu çıkararak Türkiye’nin parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini gösterdi.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi / Çorlu Haber / Şehir Trakya / Haber 282 / Avrupa Yakası

Haber Tarihi: 6 Nisan 2022

İlkokul Kayıtları Sınırlı Kontenjanla Devam Ediyor

24 Mart 2022 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji İlkokul Müdürü Onur KASAP Çorlu Cep TV'de Gülgün PALA KEÇECİ ve Ercan KILIÇLI ile Kahve Molası programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep TV

Haber Tarihi: 24 Mart 2022

Erken Kayıt İçin Son Fırsat 31 Mart

16 Mart 2022 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Ortaokul Müdürü Bahadır YILDIZ Radyo Gündem'de Handan’la Express programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi: 16 Mart 2022

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

TED Çorlu Koleji tarafından ’14 Mart Tıp Bayramı’ kapsamında, tüm sağlık çalışanlarına ithafen Özel Çorlu Vatan Hastanesinde resim sergisi düzenlendi.

Yerel Haber Siteleri : Gazete Çorlu / Çorlu Haber / Şehir Trakya

Haber Tarihi: 15 Mart 2022

Lisede de Fark Yaratacaklar

25 Şubat 2022 Cuma saat 15.00'te TED Çorlu Koleji Kurucu Müdürü Zerrin AKINLI Aysel GÜNEŞ ile Üçüncü Göz programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi: 25 Şubat 2022

TED Çorlu Kolejinin İlk Yarıyılı Değerlendirildi

10 Şubat 2022 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Radyo Gündem'de Handan’la Express programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi: 10 Şubat 2022

Bursluluk Sınavına Rekor Başvuru Yapıldı

30 Aralık 2021 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Gazete Çorlu'da Faruk YIS ile Gündeme Dair programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Gazete Çorlu

Haber Tarihi: 30 Aralık 2021

Kurucu Temsilcisi Sayın Dr. Murat DAYANIKLI TED Çorlu Kolejini Tanıttı

23 Aralık 2021 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Çorlu Cep TV'de Ercan KILIÇLI ile Kahve Molası programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep TV

Haber Tarihi: 23 Aralık 2021

TED Çorlu Koleji TED'in 41. Meşalesi Olarak Rekor Kırdı

16 Aralık 2021 Perşembe Saat 14.00'te TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Devrim Web TV'de Aysel GÜNEŞ ile Gündem Özel Programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi

Haber Tarihi: 16 Aralık 2021

TED Çorlu Kolejinden 'Engelsiz Yarınlar için El Ele Verdik!' Projesi

‘Engelsiz Yarınlar İçin El Ele Verdik’ sloganıyla başladığımız kampanyada TED Çorlu Koleji öğrenci ve çalışanları ile Çorlu Vatan Hastanesi çalışanlarının topladığı mavi kapaklar, akülü sandalyeye dönüştü. Alınan sandalye, Türkiye Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi'ne teslim edildi. Engelsiz Kafe’de düzenlenen teslim törenine Özel Çorlu Vatan Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Nurcan Uysal, Kurumsal İletişim Yöneticisi Bengü Orman, Hasta Hizmetleri Yöneticisi Sercan Coşkun, TED Çorlu Koleji Okul Aile Birliği Üyesi Muzaffer Akbaş, Anaokulu Müdürü Funda İnci, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Selim Muren, Kurumsal İletişim Sorumlusu Verda Voyvoda Tokmak ile okulumuzun tüm öğrencilerini temsilen iki öğrencimiz katıldı.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi / Gazete Çorlu

Haber Tarihi: 4 Aralık 2021

TED Çorlu Koleji Açıldı

1928 yılından bugüne Türk eğitim sistemine ve Türk gençliğine hizmet eden Türk Eğitim Derneğinin 41. meşalesi Çorlu’da yandı. Ülkemizin aydınlık geleceği için yeni bir nefer olarak, gurur duyacağımız nesiller yetiştirmek üzere ‘resmen’ yola çıktık. 20 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşen açılış törenimize ilgi büyüktü.

Ulusal Haber Siteleri : Son Dakika / Beyaz Gazete / Haberler.com

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi / T.C. Tekirdağ Valiliği / Avrupa Yakası / Çorlu Haber / Görünüm Gazetesi / Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü / Gazete Rize

Haber Tarihi: 20 Ağustos 2021

TED Çorlu Koleji İrtibat Ofisi Açıldı

Çorlu Vatan Hastanesi ve TED Çorlu Koleji yönetimi, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. TED Çorlu Koleji irtibat ofisinin açılışının da duyurulduğu toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Toplantıda söz alan TED Çorlu Koleji yönetim kurulu başkanı Dr. Murat Dayanıklı, TED’in ülke sathına yayılmış 40 okulunda, okul öncesinden lise sona kadar yaklaşık 32bin öğrencisinin okuduğunu, TED Çorlu Kolejinin 41. okul olarak 2021-2022 eğitim öğretim yılında okul öncesinden 9. sınıfa kadar öğrenci alarak TED ailesinin en yeni üyesi olacağını söyledi.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Haber / Devrim Gazetesi / Haber 282 / Avrupa Yakası

Haber Tarihi : 08 Ocak 2021

TED Koleji 92 Yıllık Tecrübe ile Çorlu’da

Çorlu’da kazandığımızı Çorlu’ya yatırmak gibi bir hedefimiz var. Biz 40 yıldır Çorlu’da başarılı bir şekilde hizmet veren Vatan Hastanesi’nin ortaklarındanız. Eğitim sektörünü seçmemizde de sosyal sorumluluk önceliğimiz başı çekti. Geleceğimiz olan çocuklarımıza yatırım yapmak için yaşadığımız bölgeye dünya ile yarışan bir okul kuralım istedik.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi

Haber Tarihi : 30 Aralık 2020