Basında Biz – TED ÇORLU KOLEJİ

Basında Biz

TED’den Çorlu’ya Yeni Okul

Çorlu Belediyesi, TED Koleji ve Özel Çorlu Vatan Hastanesi (Can Sağlık Tesisleri İşletme ve Ticaret A.Ş.) tarafından arazi üst hakkı tahsis protokolü, Çorlu Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda törenle imzalandı.

Ulusal Haber Siteleri : Hürriyet / DHA / Haberler

Yerel Haber Siteleri : Gazete Çorlu / Çorlu Haber

Haber Tarihi : 03 Ocak 2020

TED Koleji 92 Yıllık Tecrübe ile Çorlu’da

Çorlu’da kazandığımızı Çorlu’ya yatırmak gibi bir hedefimiz var. Biz 40 yıldır Çorlu’da başarılı bir şekilde hizmet veren Vatan Hastanesi’nin ortaklarındanız. Eğitim sektörünü seçmemizde de sosyal sorumluluk önceliğimiz başı çekti. Geleceğimiz olan çocuklarımıza yatırım yapmak için yaşadığımız bölgeye dünya ile yarışan bir okul kuralım istedik.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi

Haber Tarihi : 30 Aralık 2020

TED Çorlu Koleji İrtibat Ofisi Açıldı

Çorlu Vatan Hastanesi ve TED Çorlu Koleji yönetimi, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. TED Çorlu Koleji irtibat ofisinin açılışının da duyurulduğu toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Toplantıda söz alan TED Çorlu Koleji yönetim kurulu başkanı Dr. Murat Dayanıklı, TED’in ülke sathına yayılmış 40 okulunda, okul öncesinden lise sona kadar yaklaşık 32bin öğrencisinin okuduğunu, TED Çorlu Kolejinin 41. okul olarak 2021-2022 eğitim öğretim yılında okul öncesinden 9. sınıfa kadar öğrenci alarak TED ailesinin en yeni üyesi olacağını söyledi.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Haber / Devrim Gazetesi / Haber 282 / Avrupa Yakası

Haber Tarihi : 08 Ocak 2021

Atatürk Köşesi

Ansolon