Basında Biz – TED ÇORLU KOLEJİ
TED Çorlu Koleji Atasının Huzurundaydı!

Atatürk’ün direktifleriyle 94 yıl önce kurulan Türk Eğitim Derneğinin Çorlu’daki neferi olan TED Çorlu Koleji birinci yaş gününü Anıtkabir’de kutladı. Bu anlamlı ziyaret için yaklaşık 500 öğrencinin, velinin, öğretmenin ve yöneticinin katıldığı kafile 1 Ekim Cumartesi günü Anıtkabir’deydi.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Yorum / Çorlu Da / Devrim Gazetesi / Gazete Çorlu

Haber Tarihi: 5 Ekim 2022


Lise Öğrencilerimizin %50'sine Burs Fırsatı

8 Haziran 2022 Çarşamba saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Çorlu Cep TV'de Gülgün PALA KEÇECİ ve Ercan KILIÇLI ile Kahve Molası programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep TV

Haber Tarihi: 8 Haziran 2022

Sözde Değil Özde Çevreciyiz

Çorlu Belediyesinin "Türkiye Çevre Haftası" kapsamında Öğretmenler Ormanı’nda düzenlediği fidan dikimi etkinliğine, Çorlu'da en çok geri dönüşüm sağlayan okul olarak 50 öğrencimiz ile katıldık, ödülümüzü aldık, fidanlarımızı diktik. Öğrencilerimizi sürdürülebilir bir dünya için çevre bilinci ile yetiştiriyor, sözde değil özde çevreci olan öğrencilerimizle gurur duyuyoruz.

Yerel Haber Siteleri : Ergene Gazetesi / Eksen Gazetesi

Haber Tarihi: 2 Haziran 2022

Yüzmede Türkiye Birincisi TED Çorlu Kolejinden

Öğrencilerini akademik, sosyal, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda başarı sağlamaları için yetiştiren TED Çorlu Koleji farkını göstermeye başladı. Daha ilk yılları olmalarına karşın yüzmede Türkiye şampiyonu çıkararak Türkiye’nin parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini gösterdi.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi / Çorlu Haber / Şehir Trakya / Haber 282 / Avrupa Yakası

Haber Tarihi: 6 Nisan 2022

İlkokul Kayıtları Sınırlı Kontenjanla Devam Ediyor

24 Mart 2022 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji İlkokul Müdürü Onur KASAP Çorlu Cep TV'de Gülgün PALA KEÇECİ ve Ercan KILIÇLI ile Kahve Molası programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep TV

Haber Tarihi: 24 Mart 2022

Erken Kayıt İçin Son Fırsat 31 Mart

16 Mart 2022 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Ortaokul Müdürü Bahadır YILDIZ Radyo Gündem'de Handan’la Express programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi: 16 Mart 2022

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

TED Çorlu Koleji tarafından ’14 Mart Tıp Bayramı’ kapsamında, tüm sağlık çalışanlarına ithafen Özel Çorlu Vatan Hastanesinde resim sergisi düzenlendi.

Yerel Haber Siteleri : Gazete Çorlu / Çorlu Haber / Şehir Trakya

Haber Tarihi: 15 Mart 2022

Lisede de Fark Yaratacaklar

25 Şubat 2022 Cuma saat 15.00'te TED Çorlu Koleji Kurucu Müdürü Zerrin AKINLI Aysel GÜNEŞ ile Üçüncü Göz programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi: 25 Şubat 2022

TED Çorlu Kolejinin İlk Yarıyılı Değerlendirildi

10 Şubat 2022 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Radyo Gündem'de Handan’la Express programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Radyo Gündem

Haber Tarihi: 10 Şubat 2022

Bursluluk Sınavına Rekor Başvuru Yapıldı

30 Aralık 2021 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Gazete Çorlu'da Faruk YIS ile Gündeme Dair programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Gazete Çorlu

Haber Tarihi: 30 Aralık 2021

Kurucu Temsilcisi Sayın Dr. Murat DAYANIKLI TED Çorlu Kolejini Tanıttı

23 Aralık 2021 Perşembe saat 11.00'de TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Çorlu Cep TV'de Ercan KILIÇLI ile Kahve Molası programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Cep TV

Haber Tarihi: 23 Aralık 2021

TED Çorlu Koleji TED'in 41. Meşalesi Olarak Rekor Kırdı

16 Aralık 2021 Perşembe Saat 14.00'te TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI Devrim Web TV'de Aysel GÜNEŞ ile Gündem Özel Programına konuk oldu.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi

Haber Tarihi: 16 Aralık 2021

TED Çorlu Kolejinden 'Engelsiz Yarınlar için El Ele Verdik!' Projesi

‘Engelsiz Yarınlar İçin El Ele Verdik’ sloganıyla başladığımız kampanyada TED Çorlu Koleji öğrenci ve çalışanları ile Çorlu Vatan Hastanesi çalışanlarının topladığı mavi kapaklar, akülü sandalyeye dönüştü. Alınan sandalye, Türkiye Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi'ne teslim edildi. Engelsiz Kafe’de düzenlenen teslim törenine Özel Çorlu Vatan Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Nurcan Uysal, Kurumsal İletişim Yöneticisi Bengü Orman, Hasta Hizmetleri Yöneticisi Sercan Coşkun, TED Çorlu Koleji Okul Aile Birliği Üyesi Muzaffer Akbaş, Anaokulu Müdürü Funda İnci, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Selim Muren, Kurumsal İletişim Sorumlusu Verda Voyvoda Tokmak ile okulumuzun tüm öğrencilerini temsilen iki öğrencimiz katıldı.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi / Gazete Çorlu

Haber Tarihi: 4 Aralık 2021

TED Çorlu Koleji Açıldı

1928 yılından bugüne Türk eğitim sistemine ve Türk gençliğine hizmet eden Türk Eğitim Derneğinin 41. meşalesi Çorlu’da yandı. Ülkemizin aydınlık geleceği için yeni bir nefer olarak, gurur duyacağımız nesiller yetiştirmek üzere ‘resmen’ yola çıktık. 20 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşen açılış törenimize ilgi büyüktü.

Ulusal Haber Siteleri : Son Dakika / Beyaz Gazete / Haberler.com

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi / T.C. Tekirdağ Valiliği / Avrupa Yakası / Çorlu Haber / Görünüm Gazetesi / Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü / Gazete Rize

Haber Tarihi: 20 Ağustos 2021

TED Çorlu Koleji İrtibat Ofisi Açıldı

Çorlu Vatan Hastanesi ve TED Çorlu Koleji yönetimi, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. TED Çorlu Koleji irtibat ofisinin açılışının da duyurulduğu toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Toplantıda söz alan TED Çorlu Koleji yönetim kurulu başkanı Dr. Murat Dayanıklı, TED’in ülke sathına yayılmış 40 okulunda, okul öncesinden lise sona kadar yaklaşık 32bin öğrencisinin okuduğunu, TED Çorlu Kolejinin 41. okul olarak 2021-2022 eğitim öğretim yılında okul öncesinden 9. sınıfa kadar öğrenci alarak TED ailesinin en yeni üyesi olacağını söyledi.

Yerel Haber Siteleri : Çorlu Haber / Devrim Gazetesi / Haber 282 / Avrupa Yakası

Haber Tarihi : 08 Ocak 2021

TED Koleji 92 Yıllık Tecrübe ile Çorlu’da

Çorlu’da kazandığımızı Çorlu’ya yatırmak gibi bir hedefimiz var. Biz 40 yıldır Çorlu’da başarılı bir şekilde hizmet veren Vatan Hastanesi’nin ortaklarındanız. Eğitim sektörünü seçmemizde de sosyal sorumluluk önceliğimiz başı çekti. Geleceğimiz olan çocuklarımıza yatırım yapmak için yaşadığımız bölgeye dünya ile yarışan bir okul kuralım istedik.

Yerel Haber Siteleri : Devrim Gazetesi

Haber Tarihi : 30 Aralık 2020
Atatürk Köşesi

Ansolon